1 January - 7 January 2018

A GLOBAL EVENT

for the Healing and Re-calibration of the Planet and all its Inhabitants

ארוע גלובאלי

אירוע גלובלי לריפוי וּלכיול מחדש של כדור הארץ וכל יושביו

1 בינואר - 7 בינואר 2018

הצעד הראשון בריפוי המשותף שלנו הוא לאפשר מנוחה עמוקה לעצמנו וּלאימא אדמה.
מתוך השקט והבהירות נוכל להתחיל ביחד להשיב איזון וַהֲזנה לכול

ההזמנה

במהלך שבעת ימי מנוחה, החל בְ-1 עד 7 בינואר 2018, אנשים וקהילות מסביב לעולם ייצרו במשותף שדה מאוחד של כוונה וּפעולה למען ריפוי אימא אדמה וכל ילדיה.

ה"מנוחה" שאנו מזמינים כוללת מגוון של פעילויות אשר יכולות להיות משולבות בִזמן העבודה, הלימודים, או בבית עם משפחה וַחֲברים. מטרתנו העיקרית היא יצירת מרחב וּזמן משותפים וּמקודשים בשונה מֵ"עסקים כרגיל", כדי לחשוב יחד, כמין אנושי, איך נוכל להתחבר מחדש ללבנו, זה לָזה ולחכמה הפנימית והסדר של הטבע. באמצעות יצירה משותפת של שדה מתואם וקוהרנטי של מנוחה, הקשבה עמוקה וּפעולות של נדיבות, אנו מעצימים את התרבות העולמית המתהווה של שלום, בריאות, שיתוף פעולה, ממשל חכם וכבוד לכל צורות החיים.

 

למשך שבעה ימים נאחד כוחות מסביב לעולם כדי:

~ להתחבר בִשקט, בחמלה וּבִפעולה מכוּונת

~ להסיר מתח, רעש וּרעלים

~ להתחייב ביחד לריפוי כדור הארץ ויושביו

~ להניח את הכוונות ואת היסודות לִיצירה משותפת של עולם משגשג לַכול

כיצד להשתתף?

 

כל אדם וּקהילה מוזמנים לציין את שבעת הימים הללו בדרכים המשמעותיות להם, וּבו בזמן להתחבר לִשְדה התודעה הגלובלי. אנו מעודדים אותך להתכונן לאירוע על-ידי מענה לשאלות הבאות: מהי הכוונה שלך לזמן המקודש הזה, וּמה בִיכולתך לעשות כדי ליצור את התנאים הנוחים בשבילך כדי לבטא בַּפּועל את הכוונה?

בעוד שמסע שבעת הימים הוא מסע אישי, אנו נציע פעילויות ואפשרויות למהלך הימים במטרה לטוות משמעות וּלהעמיק את החוויה של כל אחת ואחד על-פי הנושאים השונים המופיעים בשערים השונים שבהמשך (תחת הכותרת "gateways"). לכל תחום יוקדש דף נפרד, הכולל השראה והצעות לאופן שבו ניתן לבטא את המנוחה בַּפּועל, על-פי מה שמתאים לכל אחת ואחד. כמו כן, בהמשך הדף מצויה מפה גאוגרפית המאפשרת לאתר אירועים וּלהוסיף אירועים חדשים, מקומיים וּגלובליים-מקוונים.

עם סיומם של שבעת הימים, החל בִ-8 בינואר 2018, יחידים וּקבוצות יוזמנו להישאר מחוברים כִקהילה עולמית. אתר וירטואלי לקהילה ייפתח עבור כל המשתתפים, וּבו תהיה האפשרות ליצור מרחב לגילוי ושיתוף של פתרונות מועילים לִתמיכה הדדית במעבר הקולקטיבי שלנו להנהגה מקודשת של כדור-הארץ.

המלצות לִפעולה אישית

 1. זמן בשקט - לבד וּביחד, להתחבר לִצלילי הדממה המאפשרים לנו להתכוונן מחדש לחכמת הגוף שלנו וּלחכמת הטבע.

 2. עד כמה שניתן - מזעור שעות העבודה, הקניות או העיסוק במדיה חברתית או אחרת לִכדי מינימום אפשרי (אם ניתן, להימנע לחלוטין מפעילויות אלו). הכוונה, במידת-האפשר, היא להתחבר לעולם הווירטואלי רק לשם הצטרפות לִפעילויות מקוונות (on line) של חיבור למדיטציות ויוזמות אחרות של מנוחה, ריפוי והתחדשות.

 3. ניקוי רעלים מהגוף והתבססות על מזון מהצומח - טרי ואורגני ככל שניתן. באתר יוצעו תפריטים אפשריים לניקוי רעלים וְלִתזונה אופטימליים.

 4. תרגולי נשימה, יוגה, קול וּתנועה התומכים בִמנוחה, ריפוי והתחדשות של הגוף.

 5. מדיטציה, תפילה, התכווננות ושיטות תרגול אשר מפתחות הקשבה עמוקה, אינטואיציה וִיכולות ראייה ספונטניות.

 6. תרגול תקשורת עדינה ואוהבת עם עצמי ועם הסובבות והסובבים.

 7. טקסים המוקדשים לריפוי וּלהתחדשות עצמיים, של הכוכב שלנו ושל רשת החיים כולהּ.

 8. התחברות לַטבע, לַחיות, לַצמחים וְלַיסודות והוקרתם.

 9. תיעוד הארות, חלומות וכוונות.

 10. התחברות במודעות לִשְׂדה התפילה והמדיטציה העולמי של שבעת הימים, באמצעות רשת האינטרנט או בלעדיה.

 11. תרגול חיים בִקהילה עדינה וּפשוטה והרחבת שְׂדה החמלה שלי לכל היצורים.

 12. יצירת חזון של עולם בריא.

 13. הוקרת כל הבריא וּמזין בחיינו וּבעולם.

תמיכה ביוזמות מקומיות, איתורן אותן והצטרפות אֲליהן

האירוע מזמין אנשים וקהילות להתארגן באופן עצמאי, להוביל וּלהשתלב בִפעילויות ריפוי וּבניית שלום התואמות את 7 ימי מנוחה, ותומכות בריפוי והתחדשות אנשים, מינים אחרים ואימא אדמה.

אירועים אלו יכולים לבטא את מגוון התרבויות וּתחומי העניין והאחריות שבהם המשתתפים מעוניינים להתמקד - במטרה לתת ביטוי לדאגה הקולקטיבית לכל חלקי השלם שהוא אנחנו, המחוברים זה לָזה.

האתר יציג לוח אירועים המאורגנים על ידי השותפים של 7 ימי מנוחה, ואתם יכולים למצוא אירועים על המפה או ליזום אותם על-גבי המפה דלהלן. יום לאחר רישום אירוע חדש שיְזמתם הוא יופיע על המפה.

בִיכולתכם גם לתמוך כשגרירים של האירוע, להפיץ אותו וּלהזמין את הרשתות שלכם לחזק את שדה הריפוי הקולקטיבי לטובת הכלל.

אמנים מכלל סוגי המדיה מוזמנים ליצור יצירות מעוררות השראה, שיוקדשו לאירוע 7 ימי מנוחה, המעוררות את רוח הריפוי וההתחדשות, וּלשתף יצירות אלו בעמוד פייסבוק שלנו.

להרשמה

נשמח שתירשמ/י לאירוע דרך הקישורים המופיעים מטה, כדי להפוך חלק מקהילה הגלובאלית שלנו ולהבטיח שתקבל/י את העדכונים שלנו על האירוע וההתפתחות והצמיחה של 7 ימי מנוחה מעבר לאירוע עצמו.

Please create your events through the link. We will begin to upload events over the next days.

EVENT MAP

 

PARTICIPANT MAP

You can also upload activities and experiences of compassion on our Compassion Games Report Map 

שערי 7 ימי מנוחה

ישנן דרכים שונות לציין את אירוע 7 ימי מנוחה ולתרום לִשְדה המנוחה והריפוי הגלובלי של כדור-הארץ וכל יושביו. אנו בתהליך של בניית עמודים יחד עם השותפים שלנו, אשר מַצּיעים השראה וּמקורות ידע דרך שערים שונים ל-7 ימי מנוחה. דפים אלה קיימים רק באנגלית -

עמודים פעילים (עדיין מתפתחים)

עמודים בבנייה

DETOX AND NOURISHMENT

MEDITATION AND PRAYER

SHARING AND GIFTING

עמודים בבנייה

SACRED CEREMONY

EARTH, AIR, FIRE AND WATER

HEALING AND MIND-BODY 

PRACTICES

לוח האירועים

כלל האירועים בכל יום יפורסמו על פי ימים בלוח האירועים שלנו. תוכלו לראות אילו אירועים מתקיימים בכל יום באמצעות התפריט הבא - (התפריט עדיין לא פעיל)

DAY 1      DAY 2      DAY 3      DAY 4      DAY 5      DAY 6      DAY 7     

CONTACT US

 
 

Taking time at the start of the new year to rest calls to every part of my being, personally - knowing it also can have such a restorative effect , collectively, on all of Life and Mother Earth, how can we say anything but YES?

Lynda

Collectively tapping into this purity of vision is the replenishment and inspiration we so desperately need to reconnect with our creative deepest selves, our beloved animals and all of nature.

Dawn

Inspiration from the 

growing community

"We need moments of quiet to support the world through a time when we seem to be losing our collective heads."

Sebastian 

"Inspired and beautiful vision! Can't wait to participate....."

David 

"Unifying, inspiring and much needed....looking forward to join together with other to come together and move forward together"

Leslie 

I so very much am aligned with this project/event!

 

Silence has always been where my deepest Wisdom has come from. Such a deeper need on our planet to slow down, keep it simple, focus on one or two things, mindfulness and REST.

 

Rejuvenated Souls are needed to co-create and build a New Earth. Rest, forgiveness, heart connection then we are ready to Collaborate and design and move through to the New Portal. Universe is waiting for us to understand it's Silence first to set the foundation.

Jackie

An absolutely inspiring and beautiful vision! An initiative so timely and so sorely needed. Thank you!

Frank

HOME       CONTACT      FACEBOOK COMMUNITY